Dviratininkams

Gražutės regioniniame parke dviračiais keliaujančiai bendruomenei įrengta per 100 km. dviračių trasų. Trasose esančios nuorodos, informaciniai ženklai ir nukreipiančiosios rodyklės neleis jums paklysti kelionės metu. Trasose įrengtuose stenduose rasite ne tik žemėlapius, bet ir išsamią informaciją apie parko gamtą ir lankytinus objektus. Parke dviračių trasos driekiasi miško ir lauko keliukais, žvyrkeliais, esamais keliais, todėl kelionei būtina pasirūpinti tinkamu, didesnio pravažumo dviračiu.

Pamiršote pasiimti dviratį? Nesijaudinkite! Dviračius, tačiau tik su ekskursijų paslaugomis, po Antalieptės apylinkes, Gražutės regioninį parką, nuomoja Inovatorių slėnis (Mokyklos g. 10 / Žilėno g. 2 Antalieptė, Zarasų raj.) Susisiekti galite telefonu: +370 604 83856 arba el paštu: info@inovatoriuslenis.lt
Taip pat dviračius kelionei po Gražutės regioninį parką, tačiau tik su žygių organizavimo ir vedimo paslaugomis, nuomoja ir MB ,,Miško takeliais”. Su jais galite susisiekti telefonais: +370 696 23096 ar +370 626 41011, taip pat el. paštu: hello@litwild.com. MB ,,Miško takeliais” adresas: Vilties g. 5a-1, Visaginas.