Lankymas


Ištrūkite iš dusinančio miesto į tyrą gamtos ramybę. Gražutės regioninis parkas yra visiškai “žalias” sporto ir pramogų klubas atviras visais metų laikais. Ko benorėtumėte ramybės ir vienatvės ar nuotaikingo nuotykio su draugais, čia visada atrasite tai ko ieškote.
Kviečiame savo pažintį su regioniniu parku pradėti lankytojų centre. Čia parko darbuotojai padės jums suplanuoti maršrutą po didžiulį per 30000 ha plotą užimantį regioninį parką. Atsipalaiduokite ir neapsunkinkite savo atostogų storomis kelionių knygomis ir žemėlapiais. Pasinaudokite profesionaliomis parko gidų paslaugomis.
Patirkite gražiausias emocijas lankydami teminius kaimus ir pažintinius takus. Priimkite iššūkį ir pažinkite parką plaukdami gražuole Šventąją. Suvalgykit saują miško uogų. Sukurkite su vaikais laužą ir pakėlę akis į dangų pasiimkite viską, ką jums dovanoja šis svetingas ir gražus kraštas.

Pasirūpinkite šio unikalus parko išsaugojimu – atvykę į parką įsigykite lankytojo bilietą. Būkite sąmoningi ir nepalikite šiukšlių gamtoje!