Besirūpinantiems gamta, avys ir mėsiniai galvijai nemokamai!

Data: 2015. 02. 20
Gražutės regioninio parko direkcija kartu su Lietuvos ūkininkų sąjungos skyriumi pradeda įgyvendinti projektą „ Tvarių mechanizmų sukūrimas atvirų buveinių išsaugojimui įtraukiant vietos bendruomenes Gražutės ir Kurtuvėnų regioniniuose parkuose“.

Kadangi vis mažiau kaimo vietovių gyventojų užsiima ūkininkavimu, pievos pradeda užauginėti krūmais. Tai neigiamai veikia retas augalų ir paukščių rūšis. Siekiant jas išsaugoti Parko direkcija kartu su Ūkininkų sąjungos Zarasų skyriumi parengė projektą, kurio metu tikimasi ne tik išsaugoti biologinę įvairovę, bet ir sudaryti sąlygas visiems, turintiems žemės Gražutės regioniniame parke, užsiimti mėsinių galvijų arba avių auginimu. Projekte dalyvaujantiems ūkininkams ar norintiems jais tapti bus galimybė gauti grynaveislių galvijų ar avių nemokamai.
Visus susidomėjusius kviečiame atvykti į projekto pristatymą, kuris vyks Vasario 25 dieną, 13 val. Gražutės regioninio parko direkcijos konferencijų salėje adresu Laisvoji a. 14, Salakas, Zarasų raj. tel. 838559426.
Kontaktai pasiteirauti:
Lietuvos ūkininkų sąjungos Zarasų skyriaus pirmininkas
Darius Viliūnas, 8 647 15580, darius.viliunas@gmail.com
Gražutės regioninio parko direkcijos direktorius
Gedas Kukanauskas, 861460058, gedas@grazute.lt