IR TOLIAU VERK VARTUS Į SAUGOMAS LIETUVOS TERITORIJAS VIRTUALIAI

Data: 2021. 03. 31
Nacionalinis saugomų teritorijų lankytojų centras primena, jog ir toliau yra organizuojamos virtualios ekskursijas ir edukacijos apie saugomą Lietuvos gamtą, naudojantis ZOOM arba TEAMS programėle. Ekskursijas/edukacijas veda VSTT specialistė. Registruotis ir dalyvauti virtualiose pamokose gali ne tik MOKYKLOS, bet ir ŠEIMOS ar PAVIENIAI asmenys.
Nuo 2020 lapkričio 9 d. Nacionalinis ST lankytojų centras laikinai užvėrė duris tiesioginiam lankymui, todėl pradėjome teikti virtualias gamtosaugines edukacijas. Mums svarbu, jog vaikai ir suaugę besidomintys vertingiausiomis mūsų krašto vietomis – nacionaliniais, regioniniais parkais, rezervatais bei draustiniais, suvoktų, kodėl šios vietos yra svarbios šiandieniniam žmogui, kodėl reikia jas SAUGOTI.
Iki kol vėl atversime duris tiesioginiam lankymui (ir net po lankytojų centro atidarymo) planuojame ir toliau vykdyti didelio susidomėjimo sulaukusias virtualias edukacijas.
Kasmet Nacionaliniame saugomų teritorijų lankytojų centre apsilanko apie 10 000 lankytojų. Populiariausia jų tarpe ekskursija „ATRASK IR PAŽINK LIETUVOS SAUGOMAS TERITORIJAS“, kuri tinka įvairaus amžiaus lankytojams, atvykstantiems į centrą pirmą kartą. Mažieji pamėgę edukaciją apie „geležines varles“ - „KODĖL REIKIA SAUGOTI BALINIUS VĖŽLIUS“.
Per pastaruosius metus Nacionalinis ST lankytojų centras perengė keletą naujų edukacijų: „BIOLOGINĖ ĮVAIROVĖ SAUGOMOSE TERITORIJOSE", skirta vyresnių klasių moksleiviams bei studentams, „DRUGELIO GYVENIMO CIKLAS ARBA KODĖL REIKIA SAUGOTI DRUGIUS?“, parengtas 5-8 metų amžiaus vaikams.
Virtualių pažintinių teminių ekskursijų/edukacijų kainas bei VISAS temas rasite čia.
EDUKACIJOS VYKSTA TIESIOGIAI IŠ NACIONALINIO ST LANKYTOJŲ CENTRO!
VIRTUALIŲ ekskursijų ir edukacijų Nacionaliniame ST lankytojų centre dalyviai turi unikalią galimybę ne tik dalyvauti netradicinėje PAMOKOJE/PASKAITOJE, tačiau, užduoti norimus klausimus saugomų teritorijų specialistui.
Rezervuoti laiką ekskursijoms galite NUOTOLINIU BŪDU
Mob.: +370 698 87883
El. p.: lankytojucentras@vstt.lt
VSTT informacija