Konkursas „Bunda GAMTA. SAUGOK ją nuo keturračių“

Data: 2020. 05. 01
Sveiki, saugomų teritorijų bičiuliai,
Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos Nacionalinis lankytojų centras kviečia 1-8 kl. mokinius iš visos Lietuvos dalyvauti gamtosauginiame piešinių konkurse „Bunda GAMTA. SAUGOK ją nuo keturračių“. Konkursas vyks nuo balandžio 1 d. iki gegužės 1 d.
Mokiniai kviečiami piešti retas ir saugomas (įrašytas į Lietuvos raudonąją knygą) rūšis, gamtą, kurią nori išsaugoti ir šalia pavaizduoti, kaip keturratis (ar kita motorinė transporto priemonė) daro žalą mažam vabalėliui, šilagėlei ar tiesiog miško, pelkės, pievų paklotei. Piešinys tai pat gali virsti ir į pamokantį plakatą su skambiu šūkiu raginančiu saugoti gamtą.

Nuskanuotus (nufotografuotus) piešinius reikėtų siųsti Nacionaliniam lankytojų centrui (el. paštu lankytojucentras@vstt.lt arb FB žinute – https://www.facebook.com/NacionalinisLankytojuCentras/).
PRIZAI:
- Jeigu konkurse dalyvaus ir savo sukurtus piešinius siųs visa klasė – pačios kūrybiškiausios klasės laukia nemokama ekskursija/edukacija Nacionaliniame saugomų teritorijų lankytojų centre.
- Jeigu piešinius siųs pavieniai mokiniai, trijų pačių išradingiausių ir įdomiausių piešinių autoriai bus apdovanoti – VSTT kuprinėmis arba pačiomis naujausiomis knygomis apie Lietuvos saugomas teritorijas.
Konkurso piešinius vertins ir rinks pačius geriausius jungtinė komisija, sudaryta iš žinomų Lietuvos gamtosaugininkų bei menininkų, dailininkų.
Daugiau informacijos apie keturračių daromą žalą gamtai galite rasti VSTT straipsnyje: „KREIPIMASIS Į KETURRAČIŲ IR KITŲ MOTO PRIEMONIŲ SAVININKUS“:
Būkime draugiški gamtai, kuri yra visų mūsų namai!