Savanoriai Gražutėje

Data: 2015. 04. 14
Jau daugiau nei mėnesį Gražutės regioniniame parke dirba trys Europos savanorių tarnybos savanoriai. Čia jie dirbs iki gruodžio mėnesio.
Savanorių tarnybos projekto tikslai:
- Sukurti erdvę jaunuolių asmeniniam ir socialiniam augimui, ypač mažiau galimybių turinčiam jaunimui
- Ugdyti mokymosi mokytis kompetenciją per kūrybišką aplinkosauginę veiklą.
Pagrindinė savanorių darbo sritis yra gamtotvarka ir rekreacinių teritorijų priežiūra ir pritaikymas lankytojams gražutės regioniniame parke. Taip pat jie padeda apsaugoti Natura 2000 buveines, gali įgyvendinti savo iniciatyvas susijusias su aplinkosauga nuo sunaikinimo.
Taigi kviečiame susipažinti:
Jorge iš Ispanijos, Veronika iš Bulgarijos ir Ani iš Armėnijos.
Savanoriai spėjo nuveikti daug įvairių darbų. Jorge organizuoja neformalią jaunųjų reindžerių mokyklą, Veronika šiuo metu labai įsitraukusi į jaunimo mainų planavimą ir jų organizavimą, Ani padėjo suorganizuoti žemės dienos renginį Salako mokyklos mokiniams ir mokytojų kvalifikacijos kėlimo seminarą, kuris vyko Gražutės regioniniame parke. Taip pat savanoriai dalyvavo monitoringuose, klaidžiojo po mišką ieškodami geriausio pažintinio maršruto aplink pelkę.
Daugiau informacijos apie savanorius ir jų patirtis prašome skaityti Savanorių dienoraštyje. Taip pat kviečiame atvykti ir į Gražutės regioninį parko direkciją ir asmeniškai su jais susipažinti!
„Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą."