Unikali galimybė paremti parką!

Data: 2017. 03. 01
Ar žinote, kad inkilus galima kelti visus metus. Geras inkilas niekada nebus tuščias. Inkile ne tik perės paukščiai, bet ir darganotą vasaros dieną pasislėps vabzdys ar šikšnosparnis, žiemai šiltą lizdą susisuks miegapelė, didžiuosius speigus inkile išgyvens žiemoti likęs paukštelis.
Sartų ir Gražutės regioninių parkų direkcija kviečia išskirtiniu būdu paremti parką, padovanojant gamtai jūsų mylimiems žmonėms dedikuotus inkilus!
Nustebinkite savo draugus, šeimos narius ar kolegas, padovanodami jiems vardinį inkilą. Vietos tautodailininkas pagamins inkilą su jūsų pagedaujamu užrašu. Inkilas bus iškeltas Gražutės arba Sartų regioniniame parke ekologo parinktoje vietoje, o jums bus atsiųstos vietovės koordinates ir iškelto inkilo nuotrauka. Apie inkilo vietą žinosite tik jūs. Savo inkilą galėsite aplankyti, bet kurio metų laiku, parodyti jį draugams, stebėti su šeima, kas jame apsigyveno. Kur bus iškeltas inkilas? Tegul jums bus staigmena! Galbūt iki jo teks keliauti pažintiniu taku, minti dviračiu per mišką, o gal irtis į negyvenamą ežero salą...
  • Lentinis inkilas smulkiems miško paukščiams su papildoma landos apsauga nuo plėšrūnų. 20 EUR. Kodas 01
  • Uoksinis inkilas smulkiems miško paukščiams. Tautinio paveldo gaminys. 22 EUR. Kodas 02
  • Lentinis inkilas pelėdoms, urvinėms antims, klykuolėms. 25 EUR. Kodas 03
  • Lentinis inkilas šikšnosparniams. 25 EUR. Kodas 04
  • Uoksinis inkilas pelėdoms, urvinėms antims, klykuolėms. Tautinio paveldo gaminys. 35 EUR. Kodas 05
  • Uoksinis inkilas voverėms. Inkilas turi atsarginę landą, per kurią voverė, netikėtai užklupta plėšrūnų, gali pasišalinti. 35 EUR. Kodas 06

Jeigu apsisprendėte paremti parką, siųskite laišką el. paštu parkas@grazute.lt, nurodydami inkilo numerį ir trumpą pageidaujamą užrašą. Elektroniniu paštu Jums bus išsiųsta sąskaita. Apmokėję ją per 10 dienų gausite pagaminto inkilo nuotrauką ir vietos, kurioje jis iškeltas, koordinates.