VISĄ GRUODŽIO MĖNESĮ VERK VARTUS Į SAUGOMAS LIETUVOS TERITORIJAS VIRTUALIAI

Data: 2020. 11. 26
Nacionalinis saugomų teritorijų lankytojų centras pristato naujieną – virtualias ekskursijas ir edukacijas apie saugomą Lietuvos gamtą, naudojantis ZOOM programėle. Ekskursijas-pamokas veda Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos specialistė. Registruotis ir dalyvauti virtualiose pamokose gali net tik MOKYKLOS, bet ir ŠEIMOS. Registruotis jau galima ir gruodžio mėnesiui.
Nuo lapkričio 9 d. Nacionalinis ST lankytojų centras laikinai užvėrė duris tiesioginiam lankymui, todėl pradėjome teikti virtualias gamtosaugines edukacijas. Mums svarbu, jog vaikai ir suaugę besidomintys vertingiausiomis mūsų krašto vietomis – nacionaliniais, regioniniais parkais, rezervatais bei draustiniais, suvoktų, kodėl šios vietos yra svarbios šiandieniniam žmogui, kodėl reikia jas SAUGOTI.
Iki pat 2021 metų planuojame ir toliau vykdyti didelio susidomėjimo sulaukusias virtualias edukacijas. Pirmosios virtualios pamokos apie saugomas teritorijas vyko nemokamai.
Virtualių pažintinių teminių ekskursijų/edukacijų KAINOS nuo gruodžio 1 d. :
1 asmeniui - 2 eurai (nuo 1 iki 4 žmonių)
Grupei nuo 5 iki 9 žmonių - 9 eurai
Grupei nuo 10 iki 19 žmonių - 17 eurų
Grupei nuo 20 iki 30 žmonių - 25 eurai


*atsiskaitymas tik bankiniu pavedimu.


EDUKACIJOS VYKSTA TIESIOGIAI IŠ NACIONALINIO ST LANKYTOJŲ CENTRO!

VIRTUALIŲ ekskursijų ir edukacijų Nacionaliniame ST lankytojų centre dalyviai turės unikalią galimybę ne tik dalyvauti netradicinėje PAMOKOJE/PASKAITOJE, tačiau, naudojantis programėle ZOOM (kurią reikės įsidiegti savo mobiliuosiuose įrenginiuose ar kompiuteriuose), užduoti norimus klausimus saugomų teritorijų specialistui.
Pirmoji mokykla, pasirinkusi išbandyti net dvi VIRTUALIAS ekskursijas/edukacijas – „ATRASK IR PAŽINK LIETUVOS SAUGOMAS TERITORIJAS“ bei „BIOLOGINĖ ĮVAIROVĖ SAUGOMOSE TERITORIJOSE" - tai Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija. Šių mokyklų biologijos mokytoja Alina Kodikienė bei geografijos mokytoja Renata Kerul pasirinko integruoti šią virtualią 2 ak. val. trukmės kelionę po Lietuvos saugomas teritorijas į savo mokomuosius dalykus, skirtus 8-tų klasių mokiniams, kuriems tai puikus pasiruošimas prieš pavasarį laukiančias formaliojo ugdymo temas apie gamtos apsaugą.
Ekskursijų ir edukacijų temas galite rasti čia.
Rezervuoti laiką ekskursijoms galima NUOTOLINIU BŪDU :
Mob.: +370 698 87883
El. p.: lankytojucentras@vstt.lt
arba per Nacionalinio ST lankytojų centro Facebook paskyrą.

Kviečiame likti sveikais bei lankyti Lietuvos gamtą gyvai, o Nacionalinį ST lankytojų centrą virtualiai!