Sabalunkų stovyklavietė prie Luodžio ežero

Stovyklavietė pritaikyta žmonėms, turintiems judėjimo negalią, tačiau joje laukiami visi lankytojai. Stovyklavietėje įrengta baidarių prieplauka, valties įleidimo vieta, automobilių stovėjimo aikštelė, tualetas su porankiais. Stovyklavietė įrengta Luodžio ežero pietvakarinėje dalyje. Pasiekiama važiuojant keliu Salakas – Dūkštas, 1 km atstumu nuo Salako.

Žagarinės stovyklavietė

Stovyklavietė įrengta rytinėje Luodžio ežero pakrantėje. Stovyklavėtėje išplėtota rekreacinė infrastruktūra. Yra pavėsinė, laužavietė, stalas su suolu. Stovyklavietė dalinai pritaikyta neįgaliesiems. Yra automobilių stovėjimo aikštelė. Čia galėsite ne tik pailsėti, bet ir susipažinti su Gražutės regioninio parko vertybėmis.

Salako stovyklavietė

Stovyklavietė įrengta vakarinėje Luodžio ežero pakrantėje, 0,7 km nuo Salako. Stovyklavietėje įrengta krepšinio aikštelė, smėlio paplūdimys, tualetai, pavėsinės, automobilių stovėjimo aikštelė. Šalia stovyklavietės – Salako pažintinis takas, todėl apsistoję čia galėsite ne tik pailsėti, bet ir susipažinti su Gražutės regioninio parko vertybėmis.

Asavo stovyklavietė

Stovyklavietė yra šiaurinėje Asavo ežero pakrantėje, 6 km nuo Salako važiuojant keliu Salakas – Zarasai.

Degučių stovyklavietė

Degučių stovyklavietė įkurta Samanio ežero pakrantėje, šalia Degučių miestelio. Kelio Degučių – Salakas 1-ame km. Tai – Degučių pažintinio tako pradžia, todėl apsistoję čia galėsite ne tik pailsėti, bet ir susipažinti su Gražutės parko vertybėmis.

Skaidrio stovyklavietė

Stovyklavietė yra šiaurės – rytinėje Skaidrio ežero pakrantėje, prie kelio Zarasai – Vilnius. Stovyklavietėje įrengta nauja infrastruktūra, sutvarkytas privažiavimas, įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės.

Trilypio stovyklavietė

Stovyklavietė yra įrengta vakarinėje Trilypio ežero pakrantėje. 3 ha ploto stovyklavietėje yra 10 vietų automobilių stovėjimo aikštelė, stovyklavimui ir poilsiui skirta tinkama infrastruktūra (6 suolai, 3 stalai, 1 lieptas, 4 laužavietės).

Antalieptės stovyklavietė

Stovyklavietė įrengta 0,4 km nuo Antalieptės, šiaurinėje Antalieptės tvenkinio pakrantėje. Tai vandens trasos ,,Šventosios aukštupiu” pabaiga. Stovyklavietėje įrengtos pavėsinės, laužavietės, lieptas, tualetas.

Marceliškių stovyklavietė (zygiaibaidaremis.lt)

Stovyklavietė įrengta prie Luodžio ežero, Marceliškių kaime. Stovyklavietė yra privati. Norėdami joje įsikurti ar gauti daugiau informacijos skambinkite tel.: +370 655 77277

5000 tūkstančių žvaigždučių viešbutis

Romantikos mėgėjams ir pasiilgusiems nostalgijos Vajasiškio kaimo bendruomenė siūlo išskirtinę pramogą – nakvynę šienu dengtuose žaginiuose obelų sode.
Kontaktai: Tel.: +370 676 34825, el. paštas: gsarokina@gmail.com

Atminkite

• Parke stovyklaukite tik įrengtose stovyklavietėse, o laužus kurkite tik specialiai įrengtose laužavietėse.
• Jeigu stovyklavietėje nėra konteinerio, nedeginkite, neužkaskite ir nepalikite šiukšlių. Išsineškite viską, ką su savimi atsinešėte. Palikite stovyklavietę tokią, kokią norėtumėte rasti kitą kartą.
• Atlikite gamtinius reikalus tik stovyklavietės tualete, jei tualeto nėra – ne arčiau kaip 30 m iki vandens telkinio. Naudokitės „Katės metodu: iškasiau, padariau, užkasiau“. Visada išsineškite iš gamtos higieninius įklotus ir servetėles. Gyvūnai sėkmingai juos atsikasa taip, kaip jūs juos užkasate.
• Elkitės kultūringai, gerbkite kitų stovyklautojų poilsį gamtoje.

PRIDETI NUORODAS!!!!!!!
Turistinis žemėlapis
Parko lankymo taisyklės
Lankytojo bilietas